Zdeněk Šplíchal

  • Zdeněk Šplíchal

    Homo

    Položka č.: 241414

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 16:44

    tiskařská barva, akvarel, papír, 1980, 46 x 33,5 cm, sign. PD Zd. Šplíchal 80, rám, Zdeněk Šplíchal je český malíř a grafik. Narodil se v Třebíči, kde dosud žije a tvoří. Zabývá se především abstraktní malbou a kresbou s častými geometrickými motivy. Je autorem památníku Josefa Zvěřiny ve Stříteži. …

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)