Karel Urbánek

  • Karel Urbánek

    Letní krajina

    Položka č.: 239413

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:00

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)