Otto Schüller

(1886-?)

  • Otto Schüller

    (1886-?)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:14

    olej, dřevo, 21 x 27,5 cm, sign. PN Otto Schüller, rám, v dolní části rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu