Emil Sedláček

(1909)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Položka č.: 243366

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:08

    olej, plátno, karton , 39 x 53,5 cm, sign. PD Sedláček, při okrajích odřené plátno, v rozích dírky po špendlíkách, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Cesta

    Položka č.: 243367

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:10

    olej, karton, 33 x 52,8 cm, sign. LD Sedláček, v rozích kartonu dírky po špendlích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Plynoucí řeka

    Položka č.: 243368

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:12

    olej, karton, 38,5 x 51,8 cm, sign. LD Sedláček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)