Václav Kůrka

  • Václav Kůrka

    Předjaří na Vysočině

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    olej, lepenka, kolem 1960, 45 x 69 cm, sign. PD Kůrka V., rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)