Cyril Chramosta

(1908)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vesnická stavení

    Položka č.: 243004

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:44

    litografie, 34 x 45 cm, sign. PD Chramosta, pasparta, č. 15/170, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)