Vladimír Pospíchal

  • Vladimír Pospíchal

    Amádeus

    Položka č.: 244137

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:53

    olej, dřevořezba, 1989, 53 x 45 cm, sign. vzadu Pospíchal 1989, rám, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)