Rudolf Škudla

  • Rudolf Škudla

    Zima

    Položka č.: 244142

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:58

    olej, překližka, 1943, 50 x 60 cm, sign. PD R. Škudla 43, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)