Špitník

  • Špitník

    Položka č.: 244143

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:59

    olej, plátno, 37 x 45 cm, sign. PD Špitnik

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)