Jar. Tykal

  • Jar. Tykal

    Snopy

    Položka č.: 244145

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:01

    olej, lepenka, 40,5 x 61 cm, sign. PD Jar. Tykal, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)