Jaroslav Kaiser

(1919-1994)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-1994)

    Most

    Položka č.: 243382

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:40

    litografie, 24,5 x 28 cm, sign. PD JKaiser, č. 42/60, poškozeno - skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)