Marta Řeřábková

(1937)

  • Marta Řeřábková

    (1937)

    "U nás v Praze"

    Položka č.: 243384

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:44

    litografie, 1980, 23,8 x 49,5 cm, sign. PD Marta Řeřábková 1980, č. 30/100, okolo tisku mírně zažloutlý rámeček, při horním okraji papíru mimo tisk drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)