Gustav Reiter

(1895-?)

Narodil se v roce 1895. Malíř-krajinář, jehož tvorba vychází z Mařákovy školy. Byl majitelem ryteckého závodu, sídlícího v Praze na Malé Straně.

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Souboj tetřevů

    Položka č.: 243818

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:54

    olej, plátno, 1924, 70 x 53 cm, sign. PD G. Reiter 1924, rám, malba mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Jarní tání

    Položka č.: 243892

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:08

    olej, plátno, 1923, 51,5 x 68 cm, sign. PD G. Reiter 1923, rám, malba místy mírně zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Horská krajina

    Položka č.: 243987

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:23

    olej, plátno, 1931, 48 x 58 cm, sign. PD G. Reiter 1931, rám, původní adjustace, na rámu značeno autorským štítkem, v rozích rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)