Jaroslav Šimůnek

(1872-1939)

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Pražské panorama

    Položka č.: 243989

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:25

    olej, plátno, karton, 25 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)