Karel Špillar

(1871-1939)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Česající se dívka

    Položka č.: 244231

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:27

    litografie, 20 x 14 cm, PD značeno na kameni K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 54/3, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Položka č.: 244232

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:28

    litografie, 17,3 x 20 cm, sign. PD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 61/7, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)