Čestmír Janošek

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241193

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:24

    strukturální grafika, 1960, 30 x 42 cm, vzadu č.21, datum 23.VIII. 60, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241194

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:25

    kombinovaná technika, 49 x 64,5 cm, vzadu č.29, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Čestmír Janošek

    Barevné skvrny

    Položka č.: 241195

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:26

    mrazovka, 84 x 59,5 cm, při okrajích potrhaný, slepený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Čestmír Janošek

    Bubliny

    Položka č.: 241196

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:27

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Čestmír Janošek

    Kruh

    Položka č.: 241197

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:28

    mrazovka, 87 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Struktura

    Položka č.: 241198

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 16:29

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241649

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:19

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. LD Janošek 1999, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241650

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:20

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. LD Janošek 99, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241651

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:21

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Janošek 99, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Mráz v okně

    Položka č.: 241652

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:22

    mrazovka, 1999, 20 x 14,5 cm, sign. PD Janošek, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Skvrny fašismu a komunismu na Modré planetě

    Položka č.: 241653

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:23

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)