Jindřich Stehlík

(1905-1991)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Krajina u Lužnice

    Položka č.: 243398

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 20:12

    olej karton, 49,8 x 70 cm, sign. PD J. Stehlík, vzadu nalepen štítek Dílo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Podzim

    Položka č.: 244141

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:57

    olej, karton, 20,5 x 69 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, zezadu nalepen autorský štítek, nepatrné oděrky na rámu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)