Oskar Kokoschka

(1886-1980)

  • Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 226325

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2018 10:56

    litografie?, 1920, 69,4 x 50 cm, LN značeno na kameni Kokoscha 1920, nalepeno na kartonu, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Homage to Kokoschka

    Položka č.: 226326

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2018 10:58

    tisk, plakát, 1976, 76 x 50,8 cm, značeno v tisku OK, PROVENIENCE: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, autor významných výtvarných monografií např. F. Tichého atd), plakát k výstavě v Victoria & Albert Muse…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)