J. Výrovský

  • J. Výrovský

    Jarní tání

    Položka č.: 213678

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:10

    olej, plátno, karton, 50 x 66 cm, sign. LD J. Výrovský, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)