Jitka Anlaufová

  • Jitka Anlaufová

    Květ

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:03

    olej, plátno, 2009, 30 x 30 cm, sign. vzadu Anlaufová 2009, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žákyně prof. R. Koláře, M. Knížáka a F. Hodonského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

    Odhadní cena: v CZK