Josef Hodek

(1888-1973)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    25 let ve službách knih (PF 1936)

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:08

    dřevoryt, 1935, 13,3 x 9,5 cm, sign. PD JosefHodek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Čtenářka (Ex libris Zdeňka Hradečná)

    Položka č.: 227024

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 21:00

    dřevoryt, 10,4 x 7,7 cm, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Náměstí (Ex LIbris Dr. Jan Šnobr)

    Položka č.: 227084

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 02. 2019 21:16

    dřevoryt na hedvábném papíře, 8,5 x 6,8 cm, sign. PD Josef Hodek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)