Josef Hodek

(1888-1973)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Lnářsko

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:13

    kolorovaná litografie, 1956, 18,5 x 39 cm, sign. PD JosefHodek 56, rám, č. 30/50, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Šumava

    Položka č.: 326

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:17

    akvarel, pastel, papír, 1955, 32,5 x 45,3 cm, sign. PD JosefHodek, rám, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Karel Zink

    Položka č.: 201136

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2018 12:25

    dřevořez, 15,5 x 11 cm, sign. PD Josef Hodek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)