Josef Hodek

(1888-1973)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    K.J. Erben: Zlatý kolovrat

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, pěti barevnými celostránkovými a šesti barevnými dřevoryty v textu vyzdobil J. Hodek, vyd. Josef Hladký, Hranice na Moravě, 1930, ex. 30/180 s podpisem výtvarníka v tiráži, ruční holandský papír, pův. polokožená vazba, 22s., hřbet a růžky desek poškozené, jinak velmi dobrý stav, antiqar…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    B. Klička: Slečna z kiosku

    Položka č.: 126

    bibliofilie, 3x čtyřbarevná singovaná litografie J. Hodek, podpis autora na patitulu, vyd. J. Hodek, Plzeň, 1932, ex. 9/120, volné listy svázané nití, v papírové obálce, hřbet obálky poškozený, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen S…

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Akt se zrcadlem

    Položka č.: 231103

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 23:26

    litografie, 1966, 10 x 12,5 cm, sign. PD JosefHodek 66, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)