Zdeněk Chotěnovský

(1929-1993)

  • Zdeněk Chotěnovský

    (1929-1993)

    Johannes doktor Faust a Ležící žena (PF 1984)

    Položka č.: 649

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 15:44

    litografie a dřevoryt, 1980 a 1983, 11,2 x 8,5 a 6,5 x 12,8 cm, oba sign. Zd. Chotěnovský, rám, č. 3/200, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Chotěnovský

    (1929-1993)

    Loď a mořská panna

    Položka č.: 228657

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:31

    litografie, 1980, 11,5 x 8,4 cm, sign. PD Zd. Chotěnovský 1980, pasparta, č. 124/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)