Igor Grimmich

(1979)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Pád burzy

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    akryl, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. PD GRIMMICH 18, obrazy Igora Grimmicha svojí barevností posouvají zobrazenou realitu na hranici imaginace. Absolvent Rittsteinova atelieru je ve svém výrazu snadno rozpoznatelný. Snová rovina jeho obrazů se někdy stupňuje až do atmosféry apokalypsy, která je sa…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa II

    Položka č.: 19670

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2017, 50 x 40,3 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Problém s kotelnou

    Položka č.: 19669

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2015, 125 x 100 cm, sign. PD Grimmich 15, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 214158

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:33

    litografie, 52,5 x 34 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH, autorský tisk, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Láďa

    Položka č.: 239326

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:19

    akryl, plátno, 2018, 20 x 20 cm, sign. PD Grimmich 18, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu