Igor Grimmich

(1979)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa III

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:08

    akryl, plátno, 2017, 52 x 42,5 cm, sign. PD Grimmich 17, obrazy Igora Grimmicha svojí barevností posouvají zobrazenou realitu na hranici imaginace. Absolvent Rittsteinova atelieru je ve svém výrazu snadno rozpoznatelný. Snová rovina jeho obrazů se někdy stupňuje až do atmosféry apokalypsy, která je …

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)