Josef Hník

  • Josef Hník

    Položka č.: 244408

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:47

    bromostříbrná fotografie, 2006, 30 x 24,5 cm, sign. PD Hník 2006, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Josef Hník

    Kompozice s vejci

    Položka č.: 244409

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:48

    bromostříbrná fotografie, 25,6 x 16,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)