Jan Kotík

(1916-2002)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Příběhy

    Položka č.: 19678

    Vyvolávací cena: 1.100.000 CZK (44.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej na plátně, 1939, 80 x 110 cm, rám, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická v poli českého výtvarného umění svoji nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v první řadě odlišit se, neby…

    Aktuální cena: 1.100.000 CZK (44.000 €)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Rytíř na koni

    Položka č.: 226334

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:04

    mezzotinta, 30 x 21 cm, sign. PD jan Kotík, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Sedící žena

    Položka č.: 236520

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:34

    lept, 9,8 x 6,5 cm, sign. PD J. Kotík, z období Skupiny 42, lehce zažloutlý, zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    V ateliéru (Z kanceláře)

    Položka č.: 236553

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:07

    lept, 1944, 16 x 21,5 cm, č. 17/25, z období Skupiny 42, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Zábava

    Položka č.: 236625

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:19

    lept, 1952, 15,8 x 20 cm, sign. PD J. Kotík 52, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42