• Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Průhled branou

    Položka č.: 229964

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:44

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Rybáři

    Položka č.: 229965

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:46

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Němec

    (1879-1960)

    Přípitek (Srdečné blahopřání Mijmír Helcelet)

    Položka č.: 229966

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:48

    linoryt, 1913, 12,8 x 8,5 cm, DU značeno KN, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval v malířské škole A. Kalvody, poté žák H. Schwaigera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ježíš (P.F.X. Polák)

    Položka č.: 229967

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:50

    dřevoryt, 6,2 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hrad v zimě

    Položka č.: 229968

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:52

    lept, 8 x 6,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zapadající slunce

    Položka č.: 229969

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Akt s vínem (Ex libris Olga Loutocká)

    Položka č.: 229970

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:56

    dřevoryt, 8 x 2,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Luc de Jaesher

    Ex libris Gilbert Vandermoere

    Položka č.: 229971

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 21:58

    lept, 1953, 6,3 x 5,3 cm, sign. PD , vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Ex libris Marina Stappen

    Položka č.: 229972

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:00

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Boží oko

    Položka č.: 229973

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:02

    lept, 13 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W.J. Rozendaal

    Krotitel

    Položka č.: 229974

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    V kostele

    Položka č.: 229978

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:06

    lept, 34,3 x 24 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen S…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Překvapení

    Položka č.: 230059

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:08

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Paříž

    Položka č.: 230116

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:10

    pastel, papír, 1937, 46 x 58 cm, sign. PD Karel Votlučka 1937, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

  • Cyril Bouda

    Brno

    Položka č.: 230343

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:12

    tisk, 1962, 17 x 57 cm, sign. PD C. Bouda, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Jiří Chadima

    Vyšehrad

    Položka č.: 230365

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:14

    litografie, 1973, 14,5 x 41 cm, sign. PD Chadima 73, rám, č. 48/60, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 230370

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:16

    tisk, 35 x 44 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Most Expensive Painting

    Položka č.: 230371

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:18

    tisk, 39,8 x 33,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCLXIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Tomáš Hřivnáč

    Difficulity

    Položka č.: 230436

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:20

    suchá jehla, 1991, 26,5 x 17,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 1991, rám, č. 19/20, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Oráči

    Položka č.: 232750

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:22

    litografie, 34 x 49 cm, sign. PD Karel Minář, po okrajích zbytky lepenky, na několika místech při okraji natrženo - nezasahuje do tisku, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Postava s holubicí

    Položka č.: 232752

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:24

    serigrafie, 20 x 9,6 cm, sign. PD B. Krátký, č. 43/50, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Ptáčci

    Položka č.: 232753

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rastislav Michal

    Katedrální fiály

    Položka č.: 232754

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:28

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje (P.F. 1990)

    Položka č.: 232755

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:30

    litografie, 1989, 17 x 9,8 cm, sign. DU Hořánek, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Srdcová desítka (P.F.)

    Položka č.: 232756

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Dubová

    Upřený pohled

    Položka č.: 232757

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:34

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Bérová

    Ptáček

    Položka č.: 232758

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:36

    serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Snímání z kříže

    Položka č.: 232759

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:38

    litografie, 15 x 5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Mospau

    Koně

    Položka č.: 232760

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:40

    serigrafie, 1991, 11,5 x 14,7 cm, sign. PD Mospau, při okrajích zašpiněný papír, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klaun

    Položka č.: 232761

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)