• Martin Kellenberger

    Mapa prímorského mesta

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    litografie, 1986, 30 x 42 cm, sign. PD M. Kellenberg 1986, rám, a.v., na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Lucie Raškovová

    (1970)

    Polosvěty I.

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    lept, 1995, 39,3 x 29,6 cm, sign. PD Lucie Raškovová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Šalamouna na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Husy

    Položka č.: 373

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Vacková

    Africká touha II.

    Položka č.: 372

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    litografie, 1997, 48 x 33 cm, sign. PD Jana Vacková 1997, 46/50, na zadní straně autorské razítko a štítek grafika roku 1997 (Ceny Vladimíra Boudníka), Antikvariát Dlážděná, žákyně M. Hese a J. Šteffla na PedF v Plzni, členka Unie výtvarných umělců plzeňké oblasti a Asociace volné grafiky v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Věra Kotasová

    (1961)

    Atol II.

    Položka č.: 371

    linoryt, 1995, 47,4 x 42 cm, sign. DU V. Kotasová 95, 21/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Anděl

    Položka č.: 370

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Antonín Střížek

    Na sever severozápadní linkou

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    litografie, 2007, 41 x 60 cm, sign. PD Antonín Střížek 2007, 19/55, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)