• Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Slunce (PF 1978 Kutálek)

    Položka č.: 787

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:50

    glazovaná hlína, reliéf, 1977, 15,3 x 9,3 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Julius Lankáš

    (1909-1991)

    Dívčí akt

    Položka č.: 788

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:51

    pálená glazovaná hlína, v. 42 cm, značeno J. Lankáš, místy poškození, antiqari.at Radhošťská, žák J. Horejce a K. Dvořáka

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Julius Lankáš

    (1909-1991)

    Dívka v pokleku

    Položka č.: 789

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:52

    pálená hlína, 36 x 18 x 21 cm, značeno dole v zadní části J. Lankáš, Antikvariát Dlážděná, žák J. Horejce a K. Dvořáka

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Pakůň

    Položka č.: 790

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:53

    rohovina, 24 x 7 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Pangrác

    (1924-2012)

    Hudba

    Položka č.: 791

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:54

    patinovaná sádra, v. 30 cm, značeno Pangrác

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Stibůrková

    Dívka rozplétající si vlasy

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:55

    glazovaná keramika, 1982, 26 x 9 x 6 cm, značeno dole Stibůrková 1982, štítek Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Štýbr

    (1907-?)

    Klečící

    Položka č.: 793

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:56

    glazovaná keramika, 34 x 20 x 16 cm, značeno dole v přední části Štýbr, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražský hrad

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:57

    olej, karton, 25 x 35 cm, sign. vzadu Dlabal, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora, soukromá sbírka Praha, při okrajích lehce poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • C. E. Nagel

    Portrét muže se sepjatýma rukama

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:58

    olej, karton, 32 x 24 cm, sign. PD C. E. Nagel, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Položka č.: 796

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:59

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Nákladní lodě, Podskalí 4. 2. 48 ráno

    Položka č.: 797

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:00

    olej, karton, 25 x 27 cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Položka č.: 798

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:01

    olej, sololit, 18 x 22,7 cm, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Jarní potok (ze Znojemska)

    Položka č.: 799

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:02

    olej, sololit, 56 x 83 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Květinové zátiší

    Položka č.: 800

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Múzy

    Položka č.: 801

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:04

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 802

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:05

    tempera, běloba, karton, 50 x 100 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Anthony Rice

    Podzim

    Položka č.: 803

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:06

    olej, sololit, 1968, 30,5 x 40,5 cm, sign. PD Anthony Rice 68, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • B. Stanislav

    Tetřevi

    Položka č.: 804

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:07

    olej, karton, 50 x 65 cm, sign. PD B. Stanislav, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Položka č.: 805

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:08

  • Josef Weidenbacher

    (1886-?)

    Harburg: An der Wörnitz

    Položka č.: 806

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:09

    olej, lepenka, 1923, 27,5 x 18 cm, sign. PD J. Weidenbacher 1923, rám, malba augsburgského malíře zachycující malebné zákoutí Bavorska v okolí hradu Harburg, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Položka č.: 807

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:10

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Gabriel Florian

    (1924-2011)

    Homo homini

    Položka č.: 808

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:11

    kombinovaná technika, olej, papír, 39 x 26,5 cm

  • Gabriel Florian

    (1924-2011)

    Obětí (podle Roualta)

    Položka č.: 809

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:12

    kombinovaná technika, olej, papír, 27 x 17 cm, sign. PD

  • Gabriel Florian

    (1924-2011)

    Zátiší (podle Roualta)

    Položka č.: 810

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:13

    kombinovaná technika, olej, papír, 21 x 29,50 cm

  • Bohumír Bob Hochman

    Ještěr

    Položka č.: 811

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:14

    email, papír (airbrush, kaligrafická malba), 2000, 21 x 29,7 cm, sign. PD Bob H 2000, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jakub Hošek

    (1979)

    Ve snu

    Položka č.: 812

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:15

    giclé print na plátně, 2008, 30 x 30 cm, sign. zezadu Jakub Hošek 2008, č. 2/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • M. Malinová

    Savana

    Položka č.: 813

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:16

    olej, karton, 2004, 49 x 80 cm, sign. LD M. Malinová 2004, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Zástupy šílených

    Položka č.: 814

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:17

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

  • Milan Zezula

    (1921-1992)

    Paruka

    Položka č.: 815

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:18

    kvaš, papír, 1972, 15,5 x 26,5 cm, sign. PD MZezula 72, rám

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét

    Položka č.: 816

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 14:19