• Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    V Sedlicích

    Položka č.: 1059

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:22

    tužka, papír, 1884, 11,7 x 27,8 cm, rám, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    V Sedlicích (Kortnice)

    Položka č.: 1060

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:23

    tužka, papír, 1884, 8 x 12,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vápenka nad Trbižem (Slovenia)

    Položka č.: 1061

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:24

    tužka, papír, 1889, 10 x 16 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ve voseckých lesích

    Položka č.: 1062

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:25

    akvarel, tužka, papír, 16,5 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vídeňská tetička

    Položka č.: 1063

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:26

    uhel, papír, 1911, 32 x 29 cm, sign. PD LKuba 3.5.1911, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vojščica na Istrii (Slovenia)

    Položka č.: 1064

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:27

    tužka, papír, 1888, 8,5 x 14,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vrata v Kluku

    Položka č.: 1065

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:28

    tužka, papír, 1889, 17,5 x 15 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vřeteno z Kijeva u Kninu (Dalmácie)

    Položka č.: 1066

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:29

    tuš, papír, 1890, 24 x 7 cm, sign. PD LKuba 1890, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vyšívání na punčochách

    Položka č.: 1067

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:30

    tuš, papír, 1890, 6 x 10 cm, sign. PD LKuba 1890, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Z Kutné hory: v údolí Páchu (pod sv. Barborou)

    Položka č.: 1068

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:31

    tužka, papír, 1884, 8,5 x 15,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zahrada pod kostelem

    Položka č.: 1069

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:32

    tužka, papír, 1906, 16,5 x 11 cm, sign. LD LKuba 1906, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zahrádka a kostel

    Položka č.: 1070

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:33

    tužka, papír, 1906, 11 x 16,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek Bečov

    Položka č.: 1071

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:34

    tuš, papír, 1932, 11 x 17,3 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek v Javornice

    Položka č.: 1072

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:35

    tuš, papír, 1932, 11,5 x 18,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Bezedná touha

    Položka č.: 1073

    Vyvolávací cena: 21.750 CZK (870 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:36

    tempera, papír, 48,5 x 33,5 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 21.750 CZK (870 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Elegán

    Položka č.: 1074

    Vyvolávací cena: 23.800 CZK (952 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:37

    tempera, papír, 40,5 x 28 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 23.800 CZK (952 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 1075

    Vyvolávací cena: 18.400 CZK (736 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:38

    tempera, papír, 43 x 39 cm, sign. PD V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 18.400 CZK (736 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 1076

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:39

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Chýšecko se probouzí

    Položka č.: 1077

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:40

    tempera, papír, 48 x 33 cm, sign. DU V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Imaginární krajina

    Položka č.: 1078

    Vyvolávací cena: 17.800 CZK (712 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:41

    tempera, papír, 41 x 27 cm, sign. PD V. Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 17.800 CZK (712 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 1079

    Vyvolávací cena: 21.200 CZK (848 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:42

    tempera, papír, 43 x 31 cm, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 21.200 CZK (848 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 1080

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:43

    kombinovaná technika, papír, 41 x 28 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Položka č.: 1081

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:44

    pastel, papír, 27,5 x 40 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Ležící akt

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 13.200 CZK (528 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:45

    olej, karton, 29,5 x 42 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.200 CZK (528 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 1083

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:46

    tempera, papír, 43 x 30 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrá krajina

    Položka č.: 1084

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:47

    olej, karton, 33 x 45 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrý stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 1085

    Vyvolávací cena: 18.900 CZK (756 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:48

    Aktuální cena: 18.900 CZK (756 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Na návsi

    Položka č.: 1086

    Vyvolávací cena: 15.300 CZK (612 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:49

    Aktuální cena: 15.300 CZK (612 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Na stole

    Položka č.: 1087

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:50

    olej, sololit, 40 x 37 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Ostražitost

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:51

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)