• Josef Kos

    Pohled na město

    Položka č.: 1227

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:33

    litografie, 25,5 x 36 cm, sign. PD J. Kos, č. 101/150, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Zelená kompozice

    Položka č.: 1228

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:34

    litografie, 2002, 54 x 43 cm, sign. DU BKrátký 2002, rám, č. 7/8, na rámu drobné oděrky, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Aetatis Svae LXXXIX (šedá varianta)

    Položka č.: 1229

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:35

    litografie, 2002, 49 x 38 cm, sign. DU BKrátký 2002, rám, č. 9/21, na rámu drobné oděrky, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Aetatis Svae LXXXIX (oranžová varianta)

    Položka č.: 1230

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:36

    litografie, 2002, 49 x 38 cm, sign. DU BKrátký 2002, rám, č. 5/8, na rámu drobné oděrky, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Kříž

    Položka č.: 1231

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:37

    litografie, 2002, 54 x 43 cm, sign. DU BKrátký 2002, rám, č. 8/14, na rámu drobné oděrky, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Věra Krumphanzlová

    Město

    Položka č.: 1232

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:38

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU V. Krumphanzlová, pasparta, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Novotný

    Fotbalový klub

    Položka č.: 1233

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:39

    litografie, 1991, 54 x 69 cm, sign. PD Jiří D Novotný 1991, autorský tisk, při okrajích poškozený papír, studium na SUPŠ v Praze, žák prof. J. Nováka, F. Muziky a M. Hegara na VŠUP tamtéž, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Komedianti

    Položka č.: 1234

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:40

    sešit, potrhaný obal, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Válka

    Položka č.: 1235

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:41

    dřevořez, 23,2 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • J. Techl

    Stánek s ovocem

    Položka č.: 1236

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:42

    lept, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Techl, rám

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jan Zrzavý

    Objednací list

    Položka č.: 1237

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:43

    podpis, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jan Zrzavý, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Barborka

    Položka č.: 1238

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:44

    pálená hlína, 54 x 34 x 9 cm, sign. na zadní straně, na zadní straně popsán: 1973 400 Kč autorský kus = Barborka = darováno !, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Objetí

    Položka č.: 1239

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:45

    pálená hlína, 1930, 28,5 x 30 x 15 cm, značeno na podstavci, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Ženci

    Položka č.: 1240

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:46

    glazovaná keramika, v. 34 cm, ulomená ruka

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Loď

    Položka č.: 1241

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:47

    glazovaná keramika, 26,8 x 31,4 x 1 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Beneš

    (1883-1956)

    Hlava ženy

    Položka č.: 1242

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:48

    patinovaná sádra, 1915, 28 x 20 x 18 cm, značeno dole Beneš 1915, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Kloučka a S. Suchardy na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Jednoty umělců výtvarných v Praze

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Čert (PF 77 Kutálek)

    Položka č.: 1243

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:49

    glazovaná hlína, reliéf, 1976, 11 x 8,7 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Slunce (PF 1978 Kutálek)

    Položka č.: 1244

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:50

    glazovaná hlína, reliéf, 1977, 15,3 x 9,3 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Landenberger

    (1898-?)

    Hančí Kozinová

    Položka č.: 1245

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:51

    2x plastika, dvě drobné plastiky z chodského národopisu: hlava Hančí v šátku a její kolorovaná busta. Alois Langenberger (1898 - 1962) jako sochař působil v Domažlicích a v Praze. Narodil se ve smíšené rodině, jeho matka byla Češka a právě toto rodinné pozadí předurčilo jeho životní i umělecké osudy…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vincenc Makovský

    (1900-1966)

    T. G. Masaryk

    Položka č.: 1246

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:52

    pálená hlína, v. 38,5 cm, značeno LD V. MAKOVSKÝ, zespoda značeno razítkem PRAHA UMP NUSLE, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského, K. Krattnera, J. Štursy, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Alex Mrázek

    (1918-1993)

    Dívka s knihou

    Položka č.: 1247

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:53

    keramika, 1940, 34 x 20 cm, na podstavci vyryto: Alex Mrázek 40, místy odřená barva na povrchu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Novák

    (1880-1917)

    Svatopluk Čech

    Položka č.: 1248

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:54

  • Vasil Petrica

    (1900-?)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 1249

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:55

    pálená hlína, 14 x 36 x 16 cm, značeno dole V. Petryca, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Václac Schwart

    (1908-1988)

    Dívka s loutnou

    Položka č.: 1250

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:56

    sádra, v. 35,3 cm, PD vyryto J.V. Schwarz, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 1251

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:57

    sádra, 39,8 x 17 cm, značeno PD Zívr, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Bartuška

    (1898-1963)

    Lyže

    Položka č.: 1252

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 17:58

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Emanuel Julian Kodet

    (1880-1955)

    Žena s náhrdelníkem

    Položka č.: 1254

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:00

    bromostříbrná fotografie, 17,8 x 12,8 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emanuel Julian Kodet

    (1880-1955)

    Žena na bedně

    Položka č.: 1255

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:01

    bromostříbrná fotografie, 17,4 x 12,9 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emanuel Julian Kodet

    (1880-1955)

    Sedící žena

    Položka č.: 1256

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:02

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 12,9 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    V kostele

    Položka č.: 1257

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 18:03

    bromostříbrná fotografie, 21,9 x 17,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)