• Stanislaw Fabianski

    (1865-1947)

    Kaple krále Zikmunda, Krakov

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    akvarel, papír, 49 x 32,5 cm, sign. LD St. Fabianski, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • August Brömse

    (1873-1925)

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    tuš, papír, 17,3 x 13,4 cm, rám, vzadu štítek: Aus dem Nachlasse Aug. Brömse, katalog Nr. 1582a, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Cyril Bouda

    Portrét Josefa Kemra

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    tuš, papír, 1962, 10,7 x 7 cm, sign. PD Cyril Bouda 26. VI. 1962, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    uhel, papír, 1933, 35,5 x 25,5 cm, monogr. PD JTB 1933, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • F. Bílek

    Postava muže

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    uhel, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. DU F. Bílek, rám, při okraji roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Český Diogenes

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    tuš, papír, 1886, 25 x 18 cm, sign. PU M. Aleš 1886, rám, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíše k secesi

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Ležící akt

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    akvarel, tužka, papír, 20 x 27 cm, PD monogr. B, sign. vzadu ve výřezu Beneš, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Madam II

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    perokresba, papír, 1945, 25,5 x 17,5 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Starověký motiv

    Položka č.: 269

    koláž, kresba, papír, 1945, 27 x 18,5 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Chlapci

    Položka č.: 268

    akvarel, tužka, papír, 1941, 27,5 x 20 cm, sign. PD, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Milenci II

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    monotyp, 18 x 12 cm, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Milenci I

    Položka č.: 266

    monotyp, 17,5 x 14 cm, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Madam I

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    perokresba, papír, 1945, 20,5 x 14 cm, LD monogr. B. 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dívčí akt

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    tužka, papír, 1939, 11,5 x 16 cm, sign. PD Beneš 1939, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Přítelkyně

    Položka č.: 263

    perokresba, papír, 1945, 16 x 11 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 262

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Červený obraz

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    olej, plátno, 1964, 100 x 70 cm, sign. na zadní straně Stolař, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Solovjev

    (1922-2014)

    Sedlání

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    olej, plátno, 68 x 78 cm, sign. PD Solovjev, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

  • Karel Václav Skála

    (1908-2001)

    Klaun

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 8.300 CZK (332 €)

    olej, sololit, 38,5 x 28,8 cm, sign. PD K. Skála, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.300 CZK (332 €)

  • Jiří Patera

    (1924-2003)

    Podhradí

    Položka č.: 258

    olej, plátno, 1974, 45,5 x 55,5 cm, sign. PD Patera, rám, vzadu nalepen autorský štítek, vzadu razítko: Schváleno uměleckou komisí ČFVU Plzeň, přiložen doklad o koupi v Díle z 23.12.1974. Jiří Patera patřil k nejvýznamnějším osobnostem plzeňské výtvarné scény. Díky svému tíhnutí k francouzské modern…

  • Jiří Patera

    (1924-2003)

    Přívoz

    Položka č.: 257

    olej, plátno, 1974, 45,3 x 55,5 cm, sign. LD Patera, rám, vzadu nalepen autorský štítek, vzadu razítko: Schváleno uměleckou komisí ČFVU Plzeň, přiložen doklad o koupi v Díle z 23.12.1974. Jiří Patera patřil k nejvýznamnějším osobnostem plzeňské výtvarné scény. Díky svému tíhnutí k francouzské modern…

  • L. Málková

    Mokřady

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    olej, karton, 1911, 41 x 50 cm, sign. PD LMálková 1911, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Jiří Krejčí

    (1899-1976)

    U moře

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    olej, sololit, 1961, 19,8 x 89,5 cm, sign. PD Jiří Krejčí 61, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, přiloženo osvědčení o původu originálu Dílo, Obchodní středisko Praha 1, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Śvabinského a J. Obrovského na AVU v Praze a V. Bukovace na VŠUP tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Jihočeský rybník

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    olej, plátno, 1974, 43,8 x 81 cm, sign. PD Holý, rám, přiložen doklad o koupi obrazu v Díle 18.4.1984, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • František Hanuš Hérink

    (1889-1958)

    Ve žních - motiv z Bělé

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Bramboříky

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    olej, plátno, 49 x 39,5 cm, sign. LD VHejna, rám, malba poškozena, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Josef Paleček

    Konvolut 3 kreseb (Na vycházce, Na motorce, Koník)

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    3 x tuš, papír, 21 x 13 a 17 x 15 a 25 x 17 cm, 1 x sign. DU Jos. Paleček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    Hudba

    Položka č.: 407

    olej, plátno, 1982, 90 x 51 cm, monogr. PD J. S., rám, dílo české ilustrátorky, grafičky a malířky, Strnadelovy žákyně z pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové, která se zaměřovala na tvorbu pro děti, zejména na ilustrování pohádek a další dětské literatury, na malbě drobné poškození, Antikvariát D…