• Jaroslav Válek

    (1954)

    Zvlnění

    Položka č.: 224830

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 22:58

    reliéfní tisk, 2003, 43,7 x 33,3 cm, sign. PD J. Válek 03, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 225278

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:00

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Amort

    (1880-1950)

    Poslední podpis (Jiří Švec)

    Položka č.: 226108

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:02

    patinovaná sádra na dřevěném podstavci, v. 34 cm, značeno Vl. Amort, na podstavci razítko: Kruh Starodružníků, Praha XIX, Torzo zpodobuje významného legionáře a plukovníka legií v Rusku Josefa Jiřího Švece. Ten se po vypuknutí války přihlásil jako dobrovolník do České družiny, kde se podílel na prov…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    Položka č.: 227005

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:04

    litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň (Ex libris Václav Grégr)

    Položka č.: 227017

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:06

    dřevoryt, 1960, 8,9 x 6,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1960, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Ryby (Ex libris L. J. Kašpar)

    Položka č.: 227021

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:08

    zinkografie, 9,8 x 4,8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Smrtka (Ex libris J. R. B.)

    Položka č.: 227026

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:10

    lept, 1944, 4,5 x 3 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kozoroh (Ex libris Vladimír Bujárek)

    Položka č.: 227031

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:12

    litografie, 1961, 3,2 x 1 cm, sign. DU Emil Kotrba 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook