• Aleš Lamr

    Dva

    Položka č.: 236299

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:00

    litografie, 1995, 70,5 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. 47/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Aleš Lamr

    Viděl jsem třetí nebe I.

    Položka č.: 236300

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:01

    litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 58/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Aleš Lamr

    Duhová krajina

    Položka č.: 236301

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:02

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Tomáš Bím

    Zátiší s kartami

    Položka č.: 236306

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:07

    litografie, 2018, 65 x 48,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Pompeje

    Položka č.: 236307

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:08

    perokresba, papír, 1947, 19,5 x 26,5 cm, rám, vzadu razítko Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Agitace

    Položka č.: 236308

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:09

    tužka, papír, 1940, 22 x 29 cm, monogr. PD B. 15. III. 1940, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Žižkovský BK

    Položka č.: 236309

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:10

    monotyp, 1949, 4,8 x 17 cm, sign. PD Beneš 49, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    V zrcadle

    Položka č.: 236310

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:11

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský akt

    Položka č.: 236311

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:12

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ohebná dívka

    Položka č.: 236312

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:13

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Pražský hrad

    Položka č.: 236313

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:14

    akvatinta, 14,2 x 16,2 cm, sign. PD T. F. Šimon. LD razítko, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Položka č.: 236314

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:15

    lept, 1914-1916, 29 x 28 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, ve svých grafických listech se tomuto umělci podařilo zachytit dění nejenom v tehdejší Praze, ale i řadě jiných míst po celém světě. V letech 1894–1900 byl žákem Akademie výtvarných umění v Praze u profesora Maxmiliána Pirnera. V době studií na…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Bouře na horách

    Položka č.: 236315

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:16

    lept, 1922, 18 x 24,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, značeno na desce LD TFŠ, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 236316

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:17

    akvatinta, 24 x 27,7 cm, sign. PD F. T. Šimon, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Holoubek

    Položka č.: 236317

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:18

    tužka, papír, 8, 2 x 15 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrna,prosvítá pozůstalostní razítko

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Svatební oznámení

    Položka č.: 236318

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:19

    tužka, papír, 4 x 4, 5 cm, polito, prosvíta pozůstalostní razítko

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Voják

    Položka č.: 236319

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:20

    tužka, papír, 10, 7 x 11, 9 cm, prosvítá pozůstalostní razítko

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Lokomotiva

    Položka č.: 236320

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:21

    tužka, papír, 10, 4 x 13, 8 cm, prosvítá pozůstalostní razítko

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Frontispis knihy Francouzská poesie nové doby v překladech Viktora Dyka

    Položka č.: 236321

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:22

    suchá jehla, 1957, 14 x 9,5 cm, monogr. DU T. 57., Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Dáma s chrtem

    Položka č.: 236322

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:23

    litografie, 1947, 16,8 x 12,5 cm, sign. LD Tichý 47, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Král a čert

    Položka č.: 236323

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:24

    kombinovaná technika, staniol, 27 x 17 cm, autorská adjustace - plexisklo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Renesanční dámy

    Položka č.: 236324

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:25

    kombinovaná technika, staniol, 30 x 21 cm, sign. LD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bojovník

    Položka č.: 236325

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:26

    kombinovaná technika, pastel, polystyren, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD Troup, autorská adjustace do celofánu, prasklý krycí celofán, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts d…

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Loket

    Položka č.: 236326

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:27

    malba na skle, 40 x 60 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akty

    Položka č.: 236327

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:28

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akt na louce

    Položka č.: 236328

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:29

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Dívky s holubicí

    Položka č.: 236329

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:30

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pasáček

    Položka č.: 236330

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:31

    Obličejová maska, Burkina Faso

    Položka č.: 236331

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:32

    kolorované dřevo, 20. století, v. 32 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Obličejová maska, Bembe, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 236332

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:33

    patinované dřevo, 20. století, v. 28,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.