• Ota Janeček

    Květina

    Položka č.: 455

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    suchá jehla, 1947, 24,5 x 18 cm, sign. DU Janeček 47, na listu originální kresba s podpisem Oty Janečka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Smrtka

    Položka č.: 456

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    kolorovaný lept, 1999, 20 x 13,2 cm, sign. PD J. Jíra 99, členská prémie S.V.U. Mánes 2000, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Přes okno

    Položka č.: 457

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 1983, 29,5 x 20,2 cm, sign. PD Jos. Jíra 83, č. 6/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Snímání z kříže

    Položka č.: 458

    suchá jehla, 20,5 x 13 cm, sign. PD J. Jíra, vytisknuto na dvojlistu s básní: Rainer Maria Rilke, Sloky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Kdybych byl pastevcem koní

    Položka č.: 459

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1992, 19,5 x 15,6 cm, sign. PD J. Jíra 92, vytisknuto na dvojlistu s básní: Fráňa Šrámek, Kdybych byl pastevcem koní, nad básní v pravém rohu papíru nažloutý flíček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spol…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Modlitba

    Položka č.: 460

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    suchá jehla, 1979, 29,2 x 24,5 cm, sign. PD J. Jíra 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Ježíš na cestě

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    lept, 1982, 34,2 x 29,7 cm, sign. PD Josef Jíra 83, papírová pasparta, č. 4/14, DU věnování: Milanovi Jankovskému moc přátelsky Josef 21, XII. 1982, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, čle…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 462

    4 x litografie, cca 7 x 3,8 až 13 x 7 cm, všechny sign. L. Jiřincová, 1 x mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 463

    4 x lept, cca 8 x 9,6 až 16 x 12 cm, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 464

    4 x lept, cca 14 x 9 až 14 x 18 cm, všechny sign. PD L. jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Beruška

    Položka č.: 465

    tuš, akvarel, papír, 10 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.850 CZK (74 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Loď

    Položka č.: 466

    kolorovaný lept, 7,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Dívka s knihou, Dívka s listem, Portrét)

    Položka č.: 467

    3 x lept, 13 x 9,5 a 14,5 x 9,5 a 13,8 x 9 cm, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s košíkem

    Položka č.: 468

    lept, 33,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, pasparta, č. 173/200, papír při okraji pasparty zahnědlý, zašpiněná a mírně otřepená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Akt s motýli, Dívka s rouškou, Dívka s květy)

    Položka č.: 469

    3 x lept, 15,5 x 7,5 a 13 x 8,5 a 10,5 x 7,4 cm, všechny sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Hlava Krista

    Položka č.: 470

    fix, papír, 17 x 13 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    Položka č.: 471

    akvatinta, 1950, 31,3 x 23,8 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, rám, č. 1/12, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s růžemi

    Položka č.: 472

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    lept, 16 x 11,2 cm, sign. DU L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Dívka s květy, Dívka s motýlem, Portrét P.F. 1945)

    Položka č.: 473

    3 x litografie, 18,5 x 9,5 a 17 x 12 a 12,5 x 9 cm, všechny sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jan Hísek

    Sluneční anděl

    Položka č.: 474

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    mezzotinta, 2004, 29,6 x 19,5 cm, sign. PD Jan Hísek 2004, rám, č. XXIII/XXX, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • František Hodonský

    Osvětlené břehy

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (660 €)

    dřevořez, papír, 2011, 61 x 92 cm, sign. PD Hodonský, č. 3/3, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.500 CZK (660 €)

  • Jaroslav Hovadík

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    tisk z hloubky, 1994, 47 x 32 cm, sign. PD Hovadík 94, č. 1/10, studium střední uměleckoprůmyslové školy v Uh. Hradišti, přípravka pro vysoké školy umělecké, žák prof. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Stojící III.

    Položka č.: 477

    pero, papír, 45 x 33 cm, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

  • Jan Kanyza

    Psáno na pergamenu

    Položka č.: 478

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    litografie, 1999, 38 x 31,5 cm, sign. PD JanKanyza 99, rám, autorský tisk, žák prof. M. Nedbala na AMU v Praze, spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance 95, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Knap

    Bez názvu -Opus 1

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    litografie, 2006, 38 x 54 cm, sign. PD Jan Knap 06, č. 23/190

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 480

    litografie, 22,3 x 15 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Sv. Šebestián

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    lept, 1987, 13,5 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 87, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Tajemství panny

    Položka č.: 482

    litografie, 1986, 26,5 x 21,5 cm, sign. PD Liesler 86, 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Markéta Luskačová

    V předvečer Palachova pohřbu

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    fotografie, pigmentový tisk na Hahnemühle archivním papíře, 1969, 33 x 48,5 cm, vzadu popsáno, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)