• Leonilda Gonzalez

    Korida

    Položka č.: 956

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:02

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kathy Ilg

    I´ll Be There/Here

    Položka č.: 957

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:03

    suchá jehla, 1993, 11,4 x 11,1 cm, sign. PD K. Ollg, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kathy Ilg

    Down in the

    Položka č.: 958

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:04

    suchá jehla, 1993, 15 x 13,1 cm, sign. PD K. Ilg 93, 43621, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kathy Ilg

    Nepoměr

    Položka č.: 959

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:05

    suchá jehla, 1993, 15,3 x 12,5 cm, sign. PD K. Ilg 93, 43621, mírně zažloutlý a při okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kathy Ilg

    From Concentrate

    Položka č.: 960

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:06

    suchá jehla, 1993, 10,4 x 7,6 cm, sign. PD K. Ilg 93, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alain Kleinmann

    Surrealistická kompozice

    Položka č.: 961

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:07

    litografie, 1976/1977, 29 x 39,5 cm, sign. DU Kleinmann, 45/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alain Kleinmann

    Tvář

    Položka č.: 962

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:08

    litografie a plakát k výstavě, 1976/1977, 39,5 x 29,8/49,7 x 34,5 cm, sign. DU Kleinmann, 45/150, k výstavě v pařížské galerii Aleph, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice II

    Položka č.: 963

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:09

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 57/120

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ruth Kohler

    Barevná kompozice III

    Položka č.: 964

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:10

    litografie, 75 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 6/60 B

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Položka č.: 965

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:11

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Položka č.: 966

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:12

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Lapeni

    Položka č.: 967

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:13

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 85/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Gheorghe Olariu

    Motiv z Tirgu Mures

    Položka č.: 968

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Károly Reich

    (1922-1988)

    Slepička

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Max Slevogt

    (1968-1932)

    Kreslíci muž (Der Zeichner)

    Položka č.: 970

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:16

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Položka č.: 971

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:17

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    Položka č.: 972

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    V troskách chrámu

    Položka č.: 973

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:19

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Z knih B. B.

    Položka č.: 974

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:20

    dřevoryt, ruční papír, 7,2 x 13,9 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tolik rukou

    Položka č.: 975

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:21

    dřevoryt, 12,4 x 7,6 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Svatební oznámení

    Položka č.: 976

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:22

    dřevoryt, 8,1 x 12,1 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Z knih M. H.

    Položka č.: 977

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:23

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Ex Libris - Arch-Alfred

    Položka č.: 978

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:24

    dřevoryt, 12,4 x 8 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Felix Jenewein

    (1857-1905)

    Mor

    Položka č.: 979

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:25

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny

    Položka č.: 980

    Vyvolávací cena: 690 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:26

    Aktuální cena: 690 CZK (28 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Letohrádek

    Položka č.: 981

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alfréd Kubín

    (1877-1959)

    Matka

    Položka č.: 982

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:28

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Mlýnky v Belé

    Položka č.: 983

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:29

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Hanácké nebe

    Položka č.: 984

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:30

    tisk, akvarel, tuš, běloba, papír, 13,5 x 20,5 cm, sign. PD VoBo, rám, na zadní nápis: Tož, kdopak má lepší nebe-než máme me Hanáci?! Šeške same tam nam lezó. So hobe jak medáci…, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Žena na poli

    Položka č.: 985

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:31

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)