• Jan Zrzavý

    Locronan

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    tužka, papír, 9 x 13 cm, sign. vzadu Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jan Zrzavý

    Mladá hlava

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 18.500 CZK (740 €)

    pero, papír, 1951, 15,5 x 10,5 cm, monogr. PD J.Z. 51, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.500 CZK (740 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Mladá hlava

    Položka č.: 307

    tužka, papír, 1951, 15,3 x 12 cm, monogr. LD J.Z. 51, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Mozolov

    Položka č.: 308

    tužka, papír, 1939, 9 x 13 cm, monogr. vzadu Mozolov J.Z. 8. VIII. 39 , rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Neptun

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    tužka, pauzovací papír, 5,8 x 7,8 cm, PD monogr. J. Z., rám, na papíře rastr, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Zrzavý

    Pastvina s ovcemi

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie dráčka na keramiku

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    tužka, papír, 7,5 x 8,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie dvou dráčků na keramiku

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    tužka, papír, 18,5 x 13,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie dvouhlavého dráčka na keramiku

    Položka č.: 313

    tužka, papír, 8,9 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Studie tří dráčků na keramiku

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    tužka, papír, 27, x 9 cm, monogr. PD J.Z, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jan Zrzavý

    Ve světnici

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    tužka, papír, 1955, 13 x 17 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jan Zrzavý

    Venezia

    Položka č.: 316

    tužka, papír, 1934, 11,6 x 14,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Anděl

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    lept, 14,5 x 9,2 cm, značeno LH JZ, pravděpodobně zkušební tisk, antiqari.at Radhošťská, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Zrzavý

    Anděl strážný

    Položka č.: 318

    modrotisk, 15,5 x 10,5 cm, sign. vzadu s přáním P.F 1975 Jan Zrzavý, rám, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Ile de Seine

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    suchá jehla, 5,9 x 10,4 cm, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Jan Zrzavý

    Zátiší s loděmi, vázami a jablky

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    litografie, 18 x 25 cm, sign. PD Jan Zrzavý, při horním okraji přichyceno lepenkou v papírové paspartě. Vydáno jako původní litografická příloha: Umělecká beseda a Družstevní práce, 1941, soubor obrazů, kreseb a inscenací ve výběru Karla Šourka. , antiqari.at Radhošťská, žák Františka Ženíška ml. na…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Dívka plete

    Položka č.: 321

    olej, plátno, 1954, 45 x 36 cm, sign. LD J. Hořánek 54, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Diego Velazquez - Venušina toaleta

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, sololit, 55 x 78 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Suchý

    (1923-1998)

    František Tichý

    Položka č.: 323

    Vyvolávací cena: 15.900 CZK (636 €)

    kombinovaná technika, sololit, 2005, 51 x 48 cm, sign. PD Vlad. Suchý 05, rám

    Aktuální cena: 15.900 CZK (636 €)

  • Bohumil Ullrych

    0dpočinek

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    olej, plátno, 1925, 57 x 82 cm, sign. LD Ullrych 25

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Zdeněk Kremlička

    (1893-1972)

    Fialky ve váze

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    olej, karton, 1939, 29 x 19 cm, sign. PN Zdeněk Kremlička 39, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Otto Laube

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    Položka č.: 326

  • Karel Šlenger

    (1903-1981)

    Kapr

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    olej, plátno, 45 x 65,5 cm, rám, v levém dolním rohu na malbě drobná poškození, na rámu místy oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Čeněk Dobiáš

    (1919-1980)

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    olej, papír, 1979, 34 x 49 cm, sign. PD Dobiáš 79, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 329

    olej, překližka, 28,2 x 90 cm, sign. PD F. Emler, rám, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

  • Boris Ender

    (1893-1960)

    Flotila

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    olej, deska, 1932, 48 x 35 cm, sign. PD B. Ender 1932, rám, přiložen posudek G. Boschettiho, LD odpadlá malba

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Miroslav Holas

    (1938-1993)

    V přístavu

    Položka č.: 331

    olej, malířská lepenka, 50 x 70 cm, sign. LD M. Holas, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval výtvarnou katedru UP Olomouc

  • Miloš Jerie

    (1933)

    Položka č.: 332

    olej, karton, 60 x 76 cm, sign. PD Jerie, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Kaucký

    (1880-1935)

    Jindřichův Hradec

    Položka č.: 333

    olej, plátno, 1933, 25 x 30 cm, sign. LD J. Kaucký 33, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Melnyčok

    Chmelnice

    Položka č.: 334

    olej, plátno, 1987, 50 x 60 cm, sign. PD Melnyčok, rám, na zadní straně štítek s popisem a autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná