• Rudolf Alois Zörner

    Položka č.: 746

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:31

    kombinovaná technika, lept, papír, 28,5 x 21 cm, sign. PD Rudolf Zörner, rám, 47/60, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Vitíka na VŠUP v Praze, poté soukromý žák K. Svolinského, člen SVUČ a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Andělé

    Položka č.: 747

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:32

    reliéfní tisk, 30,6 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Kamila Ženatá

    Kameny

    Položka č.: 748

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:33

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 749

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:34

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Hrozba (Strašák)

    Položka č.: 750

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:35

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    V kavárně

    Položka č.: 751

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:36

    litografie, 1951, 44 x 62 cm, sign. PD Václav Hejna 1951, autorský tisk, DU věnování: Panu Svobodovi na památku Václav Hejna 1951, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG…

  • Ivo Holý

    Dirigent

    Položka č.: 752

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:37

    litografie, 1967, 26 x 13,8 cm, sign. PD Holý Ivo 67, autorský tisk, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

  • James Janíček

    Hlavy

    Položka č.: 753

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:38

    litografie, 1994, 54 x 43,1 cm, sign. DU Janíček 94, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Loďky pod Karlovým mostem

    Položka č.: 754

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:39

    litografie, 1956, 20,7 x 27 cm, sign. PD L. J. Kašpar 1956, č. 1/50, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Aleš Knotek

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:40

    litografie, 2006, 14,8 x 17,1 cm, sign. PD Aleš Knotek, autorský tisk, studium VUT v Brně, AVU v Praze, zakládající člen umělecké skupiny Tunel, člen skupiny Torzo a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Aleš Knotek

    Položka č.: 756

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:41

    litografie, 2008, 30 x 25 cm, sign. PD ALeš Knotek, autorský tisk, studium VUT v Brně, AVU v Praze, zakládající člen umělecké skupiny Tunel, člen skupiny Torzo a SVU Mánes

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Noční Praha

    Položka č.: 757

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:42

  • Jan Mikeš

    Bitva

    Položka č.: 758

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:43

  • Zdeněk Netopil

    Babinec

    Položka č.: 759

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:44

    litografie, 2008, 49 x 38 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Zdeněk Netopil

    Metamorfosa

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:45

    litografie, 2009, 38, 5 x 19, 5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Zdeněk Netopil

    @

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:46

    litografie, 2009, 13 x 19, 5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, autorský tisk, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Zdeněk Netopil

    Chodec

    Položka č.: 762

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:47

    litografie, 2016, 49 x 38 cm, sign. DU Zdeněk Netopil, autorský tisk, žák E. Weidlicha

  • František Pon

    Bílá kočka

    Položka č.: 763

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:48

    litografie, 2009, 27,2 x 32,5 cm, sign. PD 2009 František Pon, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Miroslav Pošvic

    Trny

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:49

    litografie, 1998, 39, 5 x 28, 5 cm, sign. PD M. Pošvic 98, autorský tisk, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Pavel Roučka

    Hnízdo

    Položka č.: 765

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:50

  • Pavel Roučka

    Hlava dívky

    Položka č.: 766

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:51

  • Pavel Roučka

    Eva

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:52

    litografie, 1978, 53, 5 x37, 5 cm, sign. PD Pavel Roučka 78, autorský tisk, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Joska Skalník

    Vzpomínka 1

    Položka č.: 768

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:53

    litografie, 43 x 31,8 cm, sign. PD Joska Skalník, autorský tisk, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

  • Joska Skalník

    Myšlenky v osamění

    Položka č.: 769

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:54

    litografie, 1997, 37,6 x 48,6 cm, sign. PD Joska Skalník 97, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Zátiší s třešněmi a kloboukem

    Položka č.: 770

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:55

    litografie, 48,6 x 37,6 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Položka č.: 771

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:56

    litografie, 5,8 x 12,8 cm, sign. PD Mario Stretti, LD věnování: Panu Josefu Hrachovcovi Mario Stretti, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Vesnice v noci

    Položka č.: 772

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:57

    litografie, 1971, 29 x 58,5 cm, sign. DU OStritzko 71, autorský tisk, LD věnování: Panu Svobodovi s přáním, aby prospíval na svobodě srdečně OStritzko 71, žák prof. J. Bendy a A. Hofbauera na UMPRUM v Praze

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Kartuziánský kostel sv. Trojice v Kr. Poli v Brně

    Položka č.: 773

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:58

  • Tomáš Svoboda

    Skvrny

    Položka č.: 774

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:59

    litografie, 44 x 32,2 cm, sign. PD Tom Svoboda, č. 1/15

  • Tomáš Svoboda

    Položka č.: 775

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 10:00

    litografie, 46,5 x 30 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 37/40