• Emil Menčl

    Potok

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Helena Slavíková

    (1924)

    Letní nebe

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    olej, plátno, deska, 23 x 16 cm, sign. PD H. Slavíková, rám, žákyně J. Želibského, V. Pukla a K. Mináře na AVU v Praze, členka Jednoty výtvarných umělců a ženské skupiny Femina

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Zima

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olej, karton, 22 x 69 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, nepatrné oděrky na rámu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Podzim

    Položka č.: 338

  • Karel Urbánek

    Letní krajina

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Antonín Volejníček

    (1896-?)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Čeněk Dobiáš

    (1919-1980)

    Položka č.: 341

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    pastel, papír, 1972, 33 x 70 cm, sign. PN Dobiáš 72, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Heinz G. Gross

    Postava

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    akvarel, tuš, papír, 1965, 43,5 x 62 cm, sign. PD Heinz G. Gross, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    …a užasla nad tím co viděla.

    Položka č.: 343

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Libor Fára

    (1925-1988)

    Městské zákoutí

    Položka č.: 344

    akvarel, tuš, papír, 38 x 30,5 cm, na základě tvrzení majitele se jedná o autorovu ranou práci ze 40. let, Antikvariát Dlážděná, žák J. Švába na Officina Pragensis v Praze, prof. E. Filly a F. Muziky na VŠUP tamtéž

  • I. Putová

    Velkoměsto

    Položka č.: 345

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Položka č.: 346

    akvarel, papír, 28 x 15,5 cm, pasparta, vzadu přípis: Ilusrace Jiřího Trnky (akvarel ze 60. let) Helena Tröslerová-Trnková 12.9.2002, antiqari.at Radhošťská, vyučen loutkářství u J. Skupy v Plzni, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Nádvoří s kašnou

    Položka č.: 347

    pastel, papír, 32,5 x 33 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cikorka

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    akvarel, papír, 1899, 70 x 45 cm, rám, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.680 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Stařec v červeném rouchu

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    olej, plátno, 1897, 52 x 41 cm, sign. LN LKuba 1897, rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Práce na zelné zahradě

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    olej, lepenka, 1915, 26 x 62 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Skopské Černohorky

    Položka č.: 351

    akvarel, běloba, papír, 1892, 73 x 97 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tůň

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    olej, lepenka, 1901, 30 x 40 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Zámostí

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    akvarel, papír, 1894, 30 x 44 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nová Gradiska

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Michalovice

    Položka č.: 355

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek s kostelem v Ribnici (Slovenia)

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 3.850 CZK (154 €)

    Aktuální cena: 3.850 CZK (154 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tri fare u Metliky (Slovenia)

    Položka č.: 357

    Vyvolávací cena: 3.950 CZK (158 €)

    Aktuální cena: 3.950 CZK (158 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chalupa u Ptuje (Slovenia)

    Položka č.: 358

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pohled do dálky

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Uniatský kostelík ve Volkově (Halič)

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (188 €)

    tužka, papír, 1887, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.700 CZK (188 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Samolibá

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 2.950 CZK (118 €)

    uhel, křída, papír, 1898, 38 x 20,3 cm, sign. PD LKuba 1898, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.950 CZK (118 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Studie k ženské podobizně (manželka Olga)

    Položka č.: 362

    uhel, papír, 56,5 x 39,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Šití

    Položka č.: 363

    uhel, papír, 1899, 42 x 31 cm, sign. PD LKuba 1899, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náměsíčná

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)