• Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Zdeněk Sýkora: Grafika

    Položka č.: 545

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:31

    serigrafie, 99 x 68,5 cm, sign. DU Sýkora, rám, plakát k výstavě v Galerii Františka Drtikola, Příbram 11. 4. - 31. 5. 2008, studium na Vysoké škole báňské v Příbrami, na VŠAPS ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, F. Kovárny, K. Lidického, M. Salcmanna a V. Denksteina na PedF UK v Praze, studium na PřF…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Michal Singer

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:32

    litografie, 2009, 49 x 34,5 cm, sign. PD Singer, č. 2/100, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zbyšek Sion

    Postava

    Položka č.: 547

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:33

    litografie, 2010, 49 x 34 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 25/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Zbyšek Sion

    Postavy

    Položka č.: 548

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:34

    litografie, 2010, 42 x 30 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 75/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

  • Jiří Načeradsky

    Muž a žena

    Položka č.: 549

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:35

    lavírovaná kresba tuší, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2000, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID6553 Historie příhozu

  • Kamila Sára Hájková

    (1904)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 550

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:36

    akvarel, papír, 1972, 46,5 x 31 cm, sign. LD K. S. Hájková 72, pasparta

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Plakát k výstavě v Galerii Františka Drtikola v Příbrami

    Položka č.: 551

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:37

    tisk, plakát , 100 x 70 cm, sign. DU Sýkora, rám, plakát k výstavě v Galerii Františka Drtikola v Příbrami, 2008, studium na Vysoké škole báňské v Příbrami, na VŠAPS ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, F. Kovárny, K. Lidického, M. Salcmanna a V. Denksteina na PedF UK v Praze, studium na PřF tamtéž, za…

  • Jiří Beránek

    Položka č.: 552

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:38

    pastel, papír, 1999, 59 x 41,5 cm, sign. LD Jiří Beránek 1999, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

  • Marie Tefrová

    Maska

    Položka č.: 553

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:39

    olej, plátno, 1995, 40 x 30 cm, sign. LD Tefrová 95, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, soukromé studium, studium na Lidové škole umění v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miloslav Hégr

    (1891-1968)

    Polní cesta

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 9.999 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:40

    olej, sololit, 52 x 65,5 cm, rám, studium u prof. Knirra v Mnichově, žák prof. Becker-Gundahla na mnichovské malířské akademii, žák prof. Preislera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.999 CZK (400 €)

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Hoří na obou koncích

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:41

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Libido

    Položka č.: 556

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:42

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Prsatá

    Položka č.: 557

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:43

  • Jiří Lochman

    Nemesis

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:44

    olej, karton, 1996, 98,5 x 78,5 cm, sign. PD Lochman 96, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-?)

    Ovce v lese

    Položka č.: 559

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:45

    olej, karton, 36 x 49,5 cm, sign. LD VH Popelka, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jan Knap

    Bez názvu - Opus 2

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:46

    litografie, 2006, 37,8 x 54 cm, sign. PD Jan Knap 06, č. 39/190

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Květiny

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:47

    olej, plátno, 1994, 95 x 110 cm, sign. PD D. Smutný 94, vzadu popsáno autorem, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Neznámý autor (Německo)

    Postavy

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:48

    pastel, papír, 100 x 78 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Monogramista SN

    Figura

    Položka č.: 563

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:49

    olej, karton, 1966, 58 x 40 cm, PD monogr. SN 66, rám

  • Jan Matějka

    U Lipovky

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:50

    pastel, papír, 1978, 28 x 40 cm, sign. PD Matějka, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 15: Okraje Phlegetonu

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:51

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 2: Vergilius utěšuje Danta

    Položka č.: 566

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:52

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 20: Věštci a čarodějové

    Položka č.: 567

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:53

  • Blažek

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:54

    olej, plátno, 1963, 29 x 40 cm, sign. PD Blažek 63, rám

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Momentka

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:55

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vít Ondráček

    Z cyklu Profily

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:56

    tuš, papír, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Vít Ondráček 1998, cliprám, vzadu razítko autora, popsáno, LD prasklé sklo, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID3235 Historie příhozu

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Růžový motiv

    Položka č.: 571

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:57

  • Václav Kozák

    (1937-2004)

    Sv.Mikuláš

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:58

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign LD V.Kozák, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cikáni na cestě

    Položka č.: 573

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 22:59

    tuš, papír, 31,8 x 44,5 cm, sign. PD Voj Sedláček, rám, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • A. Jaroš

    Žánrový výjev

    Položka č.: 574

    Plánované ukončení: 20. 09. 2018 23:00

    tužka, pastel, papír, 22,5 x 30 cm, sign. PD Jaroš A., rám, vzadu věnování: V upomínku Lidušce věnuje Ada Jaroš Listopad 1933., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)