Josef Lada

(1887-1957)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Do nebe a do pekla

    Položka č.: 184107

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:42

    knižní litografie, 21,3 x 17,5 cm, zažloutlý, poškozený papír, na papíře skvrny, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Mlsná Káča

    Položka č.: 184111

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:44

    knižní litografie, 21 x 17,5 cm, zažloutlý, poškozený papír, na papíře skvrny, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Včelí dědeček

    Položka č.: 184117

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:46

    knižní litografie, 16,5 x 12,5 cm, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)