Josef Lada

(1887-1957)

SEZNAM AUTORŮ


  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zásobení na zimu

    Položka č.: 235373

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:48

    knižní litografie, 21 x 17,2 cm, poškozeno, zažloutlý, místy ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kosení sena

    Položka č.: 235374

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:50

    knižní litografie, 21,3 x 17,2 cm, zažloutlý papír, zažloutlé tečky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Usnul myslivec

    Položka č.: 235375

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:52

    knižní litografie, 21,3 x 17,3 cm, zažloutlý papír , antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Maškarný bál v lese

    Položka č.: 235376

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:54

    knižní litografie, 21,3 x 17,4 cm, zažloutlý papír , antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Opice a oslík

    Položka č.: 235377

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:56

    knižní litografie, 21,3 x 17,5 cm, zažloutlý papír , spodní okraj papíru ušpiněn, levý okraj má dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zvířátka myslivci

    Položka č.: 235378

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 20:58

    knižní litografie, 21,3 x 17,6 cm, zažloutlý papír , spodní okraj papíru lehce ušpiněn, pravý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Na lovu

    Položka č.: 235422

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 22:26

    knižní litografie, 21,2 x 17,5 cm, zažloutlý a zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook