Václav Souček

(1887-1941)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Spící děvče

    Položka č.: 239091

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:34

    akvarel, papír, 28,5 x 22,2 cm, pasparta, sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Vesnické ženy

    Položka č.: 239092

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:36

    akvarel, papír, 28,5 x 22 cm, pasparta, sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Karlův most a Pražský hrad

    Položka č.: 242955

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:30

    barevná akvatinta, lept, mezzotinta, 23,8 x 23 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Týnský chrám

    Položka č.: 242956

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:32

    barevná akvatinta, lept , 27,8 x 21 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, papír na okrajích (mimo tisk) ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Národní divadlo v Praze

    Položka č.: 242957

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:34

    barevná akvatinta, lept , 27 x 21,5 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Karlův most

    Položka č.: 242958

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:36

    barevná akvatinta, lept, 18 x 22,8 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zlatá ulička v Praze

    Položka č.: 242959

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:38

    barevná akvatinta, lept, 19,5 x 23 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)