Josef Kos

  • Josef Kos

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    Položka č.: 186520

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2020 14:25

    litografie, 1970, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD J. Kos 70, rám, č. 7/200, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)