Vítězslav Fleissig

(1892-1955?)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Řezbář

    Položka č.: 211261

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:36

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD VFleissig 1950, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Z lesa

    Položka č.: 211262

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:37

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28 x 37 cm, sign. LD VFleissig 1950, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Karlštejn

    Položka č.: 211263

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:38

    pastel, papír, 1952, 37,8 x 29 cm, sign. PD VFleissig 1952, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)