Viktor Stretti

(1910-1960)

  • Viktor Stretti

    (1910-1960)

    Václavské náměstí 21. XII. 1918

    Položka č.: 241702

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:12

    litografie, 1918, 15 x 11,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1919, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)