Karol Molnár

(1903-1981)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 236200

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 15:24

    olej, plátno, 73,5 x 60 cm, sign. PD Molnár, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Ženy

    Položka č.: 236579

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 17:33

    akvarel, tuš, papír, 20,5 x 11 cm, monogr. PD MK, rám, LD popsáno Leamington, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Dva dívčí akty

    Položka č.: 236666

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:00

    uhel, tužka, papír, 28 x 17 cm, monogr. PD MK, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)