Jedlička

  • Jedlička

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 226967

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:11

    olej, plátno, 29 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jedlička

    Položka č.: 226968

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:12

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jedlička

    Položka č.: 226969

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:13

    olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)