Josef Kadeřábek

(1915-2002)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Návrat ztraceného syna

    Položka č.: 207917

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 13:02

    litografie, 1941, 29,4 x 19,9 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 239363

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:56

    olej, dřevo, 35 x 80 cm, sign. PD J. Kadeřábek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Lesní bystřina

    Položka č.: 239735

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:08

    litografie, 1943, 46,7 x 32,6 cm, sign. PD J. Kadeřábek 43, rám, prémie Jednoty umělců výtvarných v Praze, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)