Dana Puchnarová

  • Dana Puchnarová

    Žlutá síť

    Položka č.: 236513

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:27

    olej, plátno, 1997 - 2006, 61 x 55 cm, sign. PD Puchnarová 2006, sign. vzadu 1997, rám, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)