Bohumil Liška (Liboš)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Na procházce

    Položka č.: 133515

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:25

    tuš, tužka, akvarel, papír, 15 x 29,6 cm, sign. PD Liboš B., Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Svižná chůze ku zdraví

    Položka č.: 133514

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:26

    tuš, tužka, akvarel, papír, 18,5 x 29,6 cm, sign. PD Liboš B., Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)