Jiří Fixl

(1950)

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Škatuláci

    Položka č.: 239756

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:10

    litografie, 31,1 x 20,2 cm, sign. PD J. Fixl, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)