Dimitrij Kadrnožka

  • Dimitrij Kadrnožka

    Karta

    Položka č.: 232741

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:50

    litografie, 1986, 13,5 x 9,2 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 164/200, antiqari.at Radhošťská, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Položka č.: 237104

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 19:18

    litografie, 12,9 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Štvanci - návrh na plakát

    Položka č.: 236337

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:38

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 236338

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:39

    bromostříbrná fotografie, koláž, tuš, karton, 1980, 42,6 x 31 cm, sign. PN Kadrnožka 80, bulharský film, režie Christo Christov, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 236339

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:40

    kombinovaná technika, karton, 1980, 48,3 x 33,3 cm, sign. PD Kadrnožka 80, bulharský film, režie Christo Christov, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Dimitrij Kadrnožka

    Zátah - návrh na plakát

    Položka č.: 236340

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:41

    koláž, akvarel, karton, 1985, 43 x 30,5 cm, sign. PD Kadrnožka 85, československý film, režie: Stanislav Strnad, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)